Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező MBA és munkáltató?...

Levelező MBA és munkáltató? (kifejtve alább)

Figyelt kérdés
A levelező MBA képzés kizárólag önköltséges formában érhető el. Leginkább 40 körüli hallgatói vannak a képzésnek, akik közül a “kemény mag” minden héten, minden előadáson jelen van. Van, aki jegyzetel, sőt még azt is feljegyzi, hogy az előző órán melyik diánál hagytuk abba. Én jóval fiatalabb vagyok tőlük és én is bent vagyok minden hétvégén, viszont annyira meglep hogy ennyi idős emberek munka, család és ki tudja még mi mellett ilyen motivációval rendelkeznek, éppen ezért gondolkodtam el azon, hogy vajon puszta önszorgalomból járhatnak be vagy a munkáltató állja a tandíjukat és valamiféle katalógusos rendszerben vezetik a jelenléti statisztikájukat? Aki volt hasonló helyzetben, nála hogy működött és a két felsorolt opcióból melyiket tartod valószínűbbnek?

2023. márc. 14. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érintettként válaszolok. Van, aki a családja elől menekül oda. Van, aki csak tudja, és időben kapcsolt, hogy 40 fölött meszeltek a munkaerőpiacon a legtöbb átlag menedzsernek, és az egyetlen kiút, ha tanulsz. És felnőttként már egészen más az ember, ha valamit csinál, akkor komolyan csinálja, ha befizette akkor elmegy oda, ha van az óra, akkor már részt vesz rajta.


Igen, mi 40+-osak általában bejárunk a képzéseinkre.

2023. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2023. márc. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!