Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tetoválás miatt fel sem...

Tetoválás miatt fel sem vennének ilyen munkakörbe dolgozni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egy oylan szakmát tanulok jelenleg, amellyel pl. bíróságon,rendőrségen, vagy ügyvédek mellett lehet majd elhelyezkedni. Adminisztratív jellegű munkakört fogok tudni betölteni vele,feltéve, ha kellek. Namost,én nagyon szeretnék tetováltatni, alkarra, nagyjából csukló közelbe, két kis méretű tetoválást, de nagoyn félek tőle,hogy emiatt nem fognak sehová sem felvenni dolgozni. Vélemény? Előre is köszi.
2010. okt. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen!...

Vannak olyan munkahelyek, ahová nem fognak felvenni látható tetoválással vagy piercinggel...

Akkor sem, ha nem kulturált a megjelenésed, viselkedésed!

2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez hülyeség! Emiatt nem vesznek fel? Már rég nem olyan világot élünk, minden második ember tetováltat magának! Már nem is azért, de pont egy ilyen helyen nem azt nézik, hanem az eszedet!
2010. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenhonnan ezt hallom,hogy emiatt lehet,hogy elutasítanak majd,ezért mondjak le a tetováltatás dologról. De nem értem,mások ezer piercinggel járkálnak,meg tetkóval,és fltűnő helyen,mégis dolgozni mennek,érdekes módon...De tény,hogy rengeteg maradi ember van,aki emiatt azt mondaná,hogy köszönjük,de nem. :((
2010. okt. 6. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is el tudom képzelni, hogy felvesznek, de csak azzal a feltétellel, ha úgy öltözködsz munkaidőben, hogy eltakarod. Tehát télen-nyáron hosszú ujjúban... korrekt helyen ezt rögtön az elején tisztázzák veled és ha nem tetszik, akkor nem írod alá a szerződést. Úgy gondolom, ma még Magyarországon nincs akkora szabadelvűség, hogy bárhol normálisnak vegyék a látható tetoválást. Gondold el, milyen hülyén nézne ki a fehéring/selyemblúz, topánka/lakkcipő mellett egy tetkó az ügyvédi irodában amint épp vezérigazgatókat fogadsz...
2010. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÉRtem. Ez elég elkeserítő. :( Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!