Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha cukrásznak fogok tanulni,...

Ha cukrásznak fogok tanulni, akkor ugye nem lehet tetoválás a kezemen? Könyéktől felfelé esetleg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én szakácsnak tanulok és van tetoválásom, bár nem a kezemen, hanem a mellemnél (kicsit feljebb, így kilóg a felsőmből), de nem volt belőle gond. Sőt, látható helyen 2 piercingem is van, de nem szóltak azért se. Osztálytársamnak meg mindkét kezén van tetoválás. (1-1 minta, nem komoly mennyiség)

Láttam már agyonvarrt szakácsot is. Max hosszú ujjú felsőt húzol.

2010. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ. nekem is van egy-nem karon- csak gondoltam kézen biztos kitalálnák, hogy mittudomén miért nem lehet. úgy hallottam, hogy pl gyógymasszőröknek nem lehet kézen. ezt sem igazán értem. de az okos emberek biztos tudják...
2010. ápr. 2. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Negatív tüdőszűrő lelet, és bőrbetegség mentes papír kell hozzá... Más nincs.
2010. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor próbléma ha felszólgáló vagy, nekik nem lehet pl: fülbevalójuk, de cukrászoknál nem számít.
2010. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Ez nem egy komoly mérnöki,vagy tudom is én milyen állás,ahol meg is kell jelenni.Mivel csak a konyhában tevékenykedsz,ezért nem kell eladhatóan kinézned.

2010. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

OFF

utsónak:

ezzel most azt akarod mondani, hogy egy mérnöknek nem lehet tetoválása?

Mert én annak készülök, és tetkóm is van látható helyen...

2010. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó!

Igen sokszor kizáró ok lehet. Látható, nem takarható helyen nem lehet sem tetoválás sem piercing. Pl banki melóknál sem lehet.

2010. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Az én férjem cukrász,náluk az a lényeg hogy évente elmenjenek tüdőszűrésre 'oszt szevasz'. Tetoválás,piercing,zöld haj a fenét se érdekli
2010. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sportolok (röplabda) tanulok (szakácskodást, spanyolt is elkezdtem) rengeteg hobbim van (olvasás, rajz, fotózás, írás, stb.) és ez nem unatkozás. Nekünk így jó, ad nekünk egy pluszt.

Én nem a világ miatt csinálom, hogy keményebbnek tűnjek (nem ettől leszek az), mert nem arról szól. Imádom, tetszik, és kész.

Ha ez alapján ítélsz meg egy embert sajnállak, de ez már nem az én problémám.

2010. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert lány vagyok, azért nincs benne. És túl konzervatív vagy. Hihetetlen, hogy ennyire nem tudsz másokat elfogadni. Csöpög belőled a gyűlölet, pedig ez csak egy egyszerű kis ékszer, semmi több.
2010. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!