Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor matekon vagyok, (korrepetáláson) akkor 2 perc alatt gyorsan megoldom az egyenleteket, de órán szinte majdnem mindent elfelejtek belőle?

Figyelt kérdés

Péntekenként járok egy órára matek tanárhoz, aki igazából nagyon jól magyaráz, múltkor 2x írtam 4-es dolgozatot.

Viszont múlt héten pénteken amikor voltam, akkor olyan ügyesen megoldottam ezeket, aztán most órán kb. 3 feladat nagyon nehezen és rosszul ment...

Miért lehet ez??


2023. márc. 21. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem gyakoroltál otthon eleget és emiatt hibákat vétettél.
2023. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem is, viszont tegnap megbeszéltük a tanárral, hogy miért nem tudhattam a feladatokat, és azt mondta, talán csak el voltam bizonytalanodva, mert ezt én tapasztaltam, hogy amikor ott nála csinálom egyedül a feladatot akkor bátrabb vagyok, mert tudom, hogy ha hibát vétek akkor lesz aki kijavít, viszont ugye dolgozatban nem.
2023. márc. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!