Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat feltöltés neptunba?

Szakdolgozat feltöltés neptunba?

Figyelt kérdés

Tölteném fel a dolgozatot neptunba de nem dob ki semmit a szakdolgozat feltöltése menüpont alatt.

Lehetséges hogy nem volt szakdolgozat jelentkezesem es ezert nem is fogom tudni feltolteni?

Holnap bemegyek TOra de addig hátha tud valaki okosat mondani..



2023. márc. 23. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha abszolvált hallgató vagy, akkor a záróvizsga jelentkezés egyben a szakdolgozat jelentkezésed is.

Ha aktív féléves hallgató vagy, akkor mindenképpen külön jelentkezned kell a szakdolgozati témádra és külön a záróvizsga kérvényt leadni. Teljesített szakdolgozati szeminárium hiába van meg, ha nem adtál le jelentkezést szakdolgozati témára, így a védésre, akkor sanszos hogy csak következő félévben tehetsz záróvizsgát.


Nem mintha elrettentésnek szánnám, de engem azután adott le a témavezetőm miután bemutattam a kész szakdolgozat, megkaptam az 5-ös szemináriumi jegyet, de boomer létére leadott, mert hogy mi az hogy én nem intéztem a jelentkezést védésre...

Úgyhogy én BSC-n két szakdolgozatot is írtam. Öröm az ürömben az volt, hogy mivel meglett a szeminárium is, így abszolváltam, elmentem dolgozni és 1 évet kihagytam MSC előtt miközben munka mellett megírtam az új szakdogám, új témavezetővel.


Amúgy meg k*rva szánalmas az ügyintézési rendszer, ha nem írod össze a határidőket és nem tervezed meg előre a következő félévet, akkor csúszás is lehet.

2023. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh basszus... köszi a választ!

Elvileg nekem a téma bejelentom le lett adva a tanszeken, ez alapjan raktak fel a szakdoga kurzusra is, es a neptunban ezen kívül nem kellett sehova jelentkezni.

De akkor most nem értem:Dd

2023. márc. 24. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!