Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan egyetemi,...

RunaDacino kérdése:

Létezik-e olyan egyetemi, ELTE-s kollégium, ahol nem 1 szobában vannak 2-en, 4-en?

Figyelt kérdés

Számos indok miatt az hogy 1 légterek megosztani más élölénnyel nem reális lehetöség - nagy részt az egészségügyi, ellátási állapotom végett.


De, jól jönne esetleg végre pestre felmenni MSc alatt, mert kikészít a 2 órás napi migráció (össz 4).



2023. márc. 29. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs. A kollégiumi ellátásnak nem az az lényege, hogy minél jobb légkört teremtsen, hanem minél többen tudjanak tanulmányaik miatt közel lakni az egyetemükhöz.

Biztos vannak olyan magán (és drága) kolik ahol van ilyen 1 fő/1 szoba dolog, de nem gyakori. Max ha szeretcséd van és olyan kolit fogsz ki ahol MÉG nem költöztettek be melléd valakit, de van üres ágy azért ott melletted.

2023. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt azt írja, hogy 2 db 1 fős szoba van. A többi koliban viszont minimum két ágyas szobák vannak, ezért nincs sok esély rá, hogy egyedül leszel.

2023. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit te akarsz, azt ugy hivjak, hogy alberlet.
2023. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt laknak barátaim: Grassalkovich Magánkollégium

Itt van saját szoba ha jól tudom, de nem olcsó.

2023. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Albérlet lesz belőle.
2023. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A Damjanich kollégiumban van 1 ágyas szoba; ha van papírod hogy egészségügy, ellátás miatt kellene, akkor 99% hogy fognak neked biztosítani 1 ágyasat. Szerintem a többi kollégiumban is van ilyen, de a Damjanichról tudom csak fixen.
2023. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!