Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Maradjak a suliban ha kettő...

Maradjak a suliban ha kettő évre megvonták az iskolától az érettségiztetési jogot, és 11. osztályos vagyok? Vagy menjek át a 12. oszt-ra olyan suliba ahol érettségizni is lehet?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
csinálj egy alapítványi sulit
2023. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Majd ha én is masszív alkesz leszek, aki 2 évet ült Vácon és az egy szem fiam sem áll velem szóba, majd akkor csinálok.

ehhez a szinthez én nem tudok felnőni.

2023. ápr. 2. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Maradj a suliban!
2023. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha abszolváltad a 4 évet, kötelesek biztosítani az érettségit. Legfeljebb nem ott, hanem másik iskolában. Ennek nézz utána. Ne hagyd ott.
2023. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ha abszolváltad a 4 évet, kötelesek biztosítani az érettségit. Legfeljebb nem ott, hanem másik iskolában.“


Én sem írtam ennek ellenkezőjét.... az érettségi mindig biztosított lesz, külső kijelölt helyszínen. Csak ha már úgyis másutt érettségizek, miért ne váltsak egyből sulit, hogy ott érettségizzek ahol tanulok is...

2023. ápr. 3. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha találsz olyan sulit ami hajlandó átvenni akkor válthatsz. Minden suli jobb mint a Jerikó gimi
2023. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj at egy masik gimibe. Vagy egy alapitvanyi gimnaziumba.
2023. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!