Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne egy kerdesem. ?Szakképze...

Lenne egy kerdesem. ?Szakképzetlen éjjeli portásként dolgozom 40 évesen. Jó állás, de nulla perspektíva viszont rengeteg "szabad időm" van amikor senki se zargat de ott kell lennem.

Figyelt kérdés

Milyen munkát tudnék így végezni, amit ha tanulni kell előtte akkor szintén tudnám így tanulni?



Mivel éjjeli portás vagyok ezért nappal is be járhatnék néha erre a munkára de mivel egész éjjel dolgozok ezt nem kéne túl gyakran csinálni.

Én IT területre gondoltam, azon belül vedd szerkesztésre, de nyitott vagyok bármire IT-n belül és kívül is. Az is erről lenne ha el lehetne kezdeni alkalmi munka fény és csak akkor mondanék le erről az alapvetően jó állásról, ha az derülne ki hogy megy az IT.


2023. ápr. 3. 07:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Vedd=web
2023. ápr. 3. 08:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről=előny
2023. ápr. 3. 08:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Munka fény=munkaként
2023. ápr. 3. 08:22
 4/5 NTBS ***** válasza:
Szerintem először tanulj, aztán a többi kialakul.
2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mit?
2023. ápr. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!