Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy gond, ha matek emelt...

Nagy gond, ha matek emelt mellett biológia érettségim van járműmérnöki esetében?

Figyelt kérdés
Van már érettségim, viszont jelentkeztem a győri egyetem járműmérnöki szakra. Duplázásos módszer lenne a rendszer szerint is a nyerő, csakhogy én a matek emelt mellett a választható opciókból biosz érettségivel rendelkezem. Az ok egyszerű, eredetileg biosz-matek tanár akartam lenni, de annak idején inkább el se kezdtem, figyelembe véve a tanárok helyzetét, de ez mellékes.
2023. ápr. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Az rendben lesz.
2023. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2. Túnjél el már innen! Minden nap ide jössz baromkodni. Persze azzal a 6 osztállyal, ami neked van, nincs is min csodálkozni.

De elárulnám neked, hogy az egyik barátom jármű mérnökként egy nagy angol cégnél dolgozik és az évfolyamtársai se panaszkodnak.

2023. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. A tanterv szerint a tárgyak egy jelentős része megegyezik a többi mérnöki szak tárgyával. Vagy miért tetted idézőjelbe a mérnök szót?
2023. ápr. 3. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
4. Ő egy komolytalan troll. Egyik nap professzor, másik nap orvos, minden nap más hülyeségeket ír. Nem kell vele foglalkozni.
2023. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!