Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki passziváltatott már...

Aki passziváltatott már orvosin, ti mit csináltatok abban a félévben?

Figyelt kérdés

Valószínűleg passziváltatni fogom az őszi szemesztert, mert elértem arra a pontra, hogy mentálisan nem vagyok toppon és ennyi vizsgát nem fogok tudni kivitelezni (légyszi a negatív kommenteket hagyjuk). Mindenképp el szeretnék menni dolgozni, de nem tudom el tudnék e helyezkedni. Azt hallottam, hogy már segédápolónak is alig vesznek fel embereket, mert egyszerűen nem kapnak pénzt a kórházak plusz emberek felvételére. A mentőzés igazából nagyon érdekelne, de ott is a szigorított jogszabályok miatt nem tudom felvennének e. Külföld is az eszembe jutott, de szintén nem tudom ott hova mehetnék (a német tudásom sajnos eléggé megkopott és inkább angolul tudnék kommunikálni).

Ha van saját tapasztalatotok, vagy ötletetek, légyszi írjátok le!

Azért is írtam ki ennyire előre a kérdést, mert ahogy próbáltam utána járni, mindenhol megkaptam, hogy pénz szűkében nem vesznek fel plusz embereket. Meg elsősorban kórházba szeretnék menni (még inkább mentőzni), hogy valami gyakorlatot szerezzek.

A válaszokat köszi előre is!



2023. ápr. 5. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 2020 tavaszán voltam passzívon, így a terveim nem valósultak meg.

-önkénteskedés( csak egy hónapig tudtam)

-nyelvvizsga

-jogsi

-utazás

-egy könyvesboltban szerettem volna dolgozni

2023. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!