Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskola mellett milyen...

Főiskola mellett milyen felsőfokú tanfolyamot tudnék elvégezni?

Figyelt kérdés
Például estin, levelezőn, stb. Ugyanis, igen.... Sajnos be kell valljam magamnak is, hogy egy olyan szakra jelentkeztem, aminek azt hittem van- de kiderült, hogy még sincs semmi értelme, legalábbis számomra. Nem gondoltam, hogy ez lesz, de ez lett. A főiskolát ugyan el kell végeznem, mert sajnos engem ehhez kötelesség köt a szüleim miatt, akik igenis elvárják, hogy elvégezzem ezt a szakot. De szeretnék valami olyasmit is tanulni, amiben esetleg egy kis örömömet is lelem és aztán hasznosíthatom is. Légyszi, aki tud tanácsokat adni, segítsen.
2010. okt. 8. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állj a sarkadra és minél előbb kezdj bele egy másik főiskolába. Ha nem szereted amit csinálsz, vagy nincs értelme, akkor feleslegesen lopod az idődet és az energiáidat. Márpedig ez a te életed, elmúltál 18, neked kell alakítanod úgy ahogy te akarod. És ez pont egy elég fontos döntés. Én a helyedben kiiratkoznék, elmennék dolgozni egy évet és jövőre olyan helyre mennék tanulni ami tetszik. Nem pont főiskola, hanem akár tanfolyam is.
2010. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos tényleg ezt érzem, hogy semmi értelme.. Ezzel a büdös életben nem fogok önállósodni, ezer más dolog van, amiben több fantáziát meg lehetőséget látok, mint ez. Csak ezt beadagolni lesz a nehezebb feladat..Már 20 éves vagyok, diákmunkás, majdnem 1.5 éve folyamatosan dolgozok, albérletben lakom, mégis tartok a szülők reakciójától.
2010. okt. 8. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen szakon vagy?

írhatsz privit is ha itt nem akarsz:D

2010. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!