Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Légyszi mondjatok olyan (akár...

Légyszi mondjatok olyan (akár nemzetközi) tanfolyamot, vagy iskolát, ahol úgy lehet online felsőfokú szaképesítést szerezni informatika területén, hogy közben az ember külföldön van és sokat utazik?

Figyelt kérdés
Magyarul ahol szinte minden online van és csak nagyon minimálisan kell fizikailag ottlenni. Nyelvet fogok tanulni a köv időben és eu-s önkéntes programokkal tervezek utazni, illetve németországban dolgozni, de közben képzettséggel szeretnék hazajönni. Ha itthoni, vagy okj-s nek megfelel az szuper, amúgy bármi jöhet! Köszönöm!!! Az is jó ha itthon ha visszajöttem másfél év múlva, beszámítják pl vmi rendes suliba. FONTOS és SÜRGŐS! Nagyon köszönöm a tippeket!
2011. jan. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg valami ELO-s képzéssel, és mikor hazajönnél, megcsinálnád a vizsgát. Viszont pont infomatikából nem tudom, van-e lehetőség..
2011. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megnéztem de ott sajnos csak ecdl vizsgára felkészítés van... esetleg még valami ötlet? Tényleg fontos lenne...köszönöm.
2011. jan. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!