Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni a jogosítv...

Szeretném elkezdeni a jogosítványt és láttam, hogy online lehet tanulni az elméletet. szerintetek megéri így csinálni?

Figyelt kérdés
igazából csak amiatt lennr jobb nekem az online, hogy nem kell mindig beutazni az órákra. van ennek valami hátránya a helyben lévő oktatáshoz képest, vagy teljesen jo ez is?
2023. ápr. 9. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó ez is, ugyanazon a felületen tanulsz, mint ami a vizsga lesz.


Nyilván a jelenléti oktatás mindig jobb, mert olyan dolgokat is mesél, sztorizik a tapasztalt oktató, ami nem a tananyag szigorú része. De vizsgára felkészülés szempontjából tökéletes az etitán.


Az elsősegélyre érdemes rászánni viszont a jelenlétit, az csak egy-két alkalom.

2023. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Én online tanultam kb 1,5 éve. Csak akkor kezdj bele, ha van melletted olyan akitől tudsz kérdezni vagy ha van autója be is tudja mutatni a dolgokat (pl. ABS működés megtapasztalása).

Amúgy abszolút érthető. Ha szeretsz és tudsz is egyedül tanulni akkor menni fog. Nekem első vizsgán sikerült átmennem.

2023. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!