Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME ÉPK vagy ELTE matek szak?

BME ÉPK vagy ELTE matek szak?

Figyelt kérdés
Ne írjátok olyat hogy menjek villamosmernokire és társai. Nem a pénz miatt érdekel elsősorban az építész mérnöki. Matek fizika szakos vagyok a gimiben, járok matek versenyekre és sokáig matematikusnak készültem, csak a gimi ahova járok ott nem indított sima matek szakot, csak fizikaval együtt. Igazából szeretem a fizikát is, ezért jött hogy lehet valami mérnöki területet kéne elkezdeni mert felek hogy a matek szak maga unalmas lenne nekem. Szeretek rajzolni és elvileg tudok is valamint a kézügyességem is elég jó. Nem most fogok érettségizni, hanem majd 2 év múlva mar új rendszerben, csak érdekelnének a velemenyek

2023. ápr. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem a pénz miatt érdekel elsősorban az építész mérnöki."

. Akkor mi miatt?


Ebből nekem nem jön le, hogy mi alapján lehetne tanácsolni neked szakod.

2023. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy látom hogy érdekel. Szeretek tervezni illetve érdekelnek a különböző stilusok, meg úgy rajzolgatni is nagyon szeretek illetve megtervezni egy házat is nagyon menő és egyeltalan nem érzem unalmasnak mondjuk
2023. ápr. 11. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a matek/fizika érdekel elsősorban, akkor inkább az ELTE legyen, az építészmérnökin inkább csak közvetve kell alkalmazni ezeket a tárgyakat.
2023. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Matek szak.


Én is ezt tanulom, számomra nem unalmas. Nem eltés vagyok, de szívesen válaszolok kérdésekre, van munkatapasztalatom is.

2023. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek pár épìtészmernököt illetve itt a gyakorin és egyéb más fizetési fórumokon is olvastam pár hozzaszolast tőlük. Sztem jó része utólag már nem az epìtőipart választana,abba talán biztos vagyok. Egyszeruen nehéz olyan céget találni ahol nem múlt századi a felfogás. Napi 8 óra helyett dolgozz 9-10et, menj be neha szombaton is pláne kivitelezesben , bejelentenek tervezesbe ilyen netto 220ra aztán a többi borítékba ügyesbe adjak sok helyen ès lehetne sorolni ezer egyéb okot. Ès mondjuk ha kihívnak egy tervezői művezetésre ami lassan már kötelező a terv kiadásával, akkor a helyszínen mást se hallasz a melosoktol , hogy milyen hülye vagy hogy ezt ìgy meg úgy tervezted :D
2023. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èpiteszt nem ajánlom
2023. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!