Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki biomérnökkènt...

Van olyan, aki biomérnökkènt vagy valamilyen specializációval ilyen tèren dolgozik?

Figyelt kérdés
Szeretnék biomérnöknek tanulni, viszont nagyon ellentétes vélemènyeket kapok. Sokan azt mondják nagyon jó fizetéssel el lehet helyezkedni viszonylag könnyen egy mesterrel, valaki viszont azt állítja alig van rá kereslet és nagyon alacsony a fizetés. Olyanok véleményét, tapasztalatatvárom, akik ebben dolgoznak és mennyi a fizetésetek? Tudom hogy nem ez a lényeg de ha ilyen nehéz szakot el akarok végezni, akkor érdekelnek a lehetöségeim is.;)

2023. ápr. 12. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nekem öcsém biomérnök végzés után 4 hónapig munkanélküli volt és végül úgy talált melót hogy elköltözött pestre, ha nem pesti vagy nagyon nehéz lesz jó melót találni. A fizetése meg átlagos se nem jó se nem rossz br 500. Bár pesten is csak néhány helyre tudsz menni mivel a szak főként gyógyszeriparra, élelmiszeriparra van kitalálva. Én mechatronikai mérnök vagyok sokkal több lehetőségem van a jövőre nézve (munkahelyek számát tekintve).
2023. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%
Nekem bruttó 3100€ Nyugat Európában. Drágább az élet is de arányaiban jobb meg persze van sok bónusz. Ismerek olyat is aki Dániában 50k dkk-t kap. Na az már kb. 8szorosa a hazai béreknek. Itthon is el lehet helyezkedni, csak sajnos nagyon kapcsolat alapúak a jobb pozíciók (van-e ismerős, rokon az adott cégnél)
2023. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!