Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy mar egyszer...

Miert van az, hogy mar egyszer valtottam iskolat es most probalom a szuleimmel beszelni azt, hogy a 3. Suliba menjek? En rontok el mindig mindent? Miert gyulol 25gyerekbol 22gyerek? Az en hibam/nincs kit utalni?

Figyelt kérdés
Amit most nezek az maganiskola lenne, vagyis nem allami. Az jobb lenne?

#iskola #osztály #harmadikiskola #enrontomel?
2023. ápr. 13. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mesélj kicsit magadról.
2023. ápr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ennyi információból nem tudok segíteni. Próbálj arra a két emberre koncentrálni (vagy háromra, nem tudom magadat is beleszámoltad e) aki nem utál. Ha már a második sulidból "utáltak ki" valószínűleg van valami ami miatt kiutálnak, de nyilván ez nem csak a te hibád. Ha gondolod írj rám privátban es meg próbálok segiteni. Beszélj róla a szüleidnek is. Én is szívesen segítek. (bocsi a helyesírási hibákért, fáradt vagyok :>)
2023. júl. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!