Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy milyen egy...

Szerintetek ez igy milyen egy gyakorlati vizsgán?

Figyelt kérdés

Ma mentem Szakmai vizsgára Első dolog beléptem a suliba leültem a géphez és rögtön a billentyűzetet kellet cserélni, mert nem volt jó. Aztán kiderült egy gépen sincsen fent az a program ami kell azt is nekünk kellett feltelepíteni.


Majd nekem a program nem akart működni újra kellett telepítenem. ( a gép az nagyon lassú volt azt hozzáteszem) Majd jöttek a feladatok. Weboldalnál volt olyan, hogy állatmenhelyel foglalkozik megnyitottam azt volt egy online webáruház oldala volt ott.


A tanár arra azt mondta, hogy írjuk át. (Az oldal 10000 soros kódbol állt) A feladatleírást meg amit a tanár adott nekünk tele volt helyesírási hibával és nehezen lehetet értelmezni a szöveget. pl styles.css helyet sty.css meg ennél súlyosabbak voltak.


Még a mai nap történt szintúgy Ádámnak volt problémája az egyik programmal rendszergazda jött és harminc perc alatt megoldották, hogy működjön a program.



Ádám kérdi: hogy csináljam meg most ha egy csomó idő elment ezzel? Rendszergazda mondja (aki csinálta a feladatsort): nem tudom így jártál old meg.


Ez azért kicsit bunkóság volt tőle szerintem.



máj. 22. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Később kiderűlt, hogy a rendszergazda aki csinálta a feladatsort a GitHub-ról szedte a feladatot és azt mondta, hogy "nem" volt ideje átírni.
máj. 22. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Nevetséges, komolyanvehetetlen
máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen iskola ez?

Jegyzőkönyvet kell felvetetni azonnal. Olyan nincs, hogy nem engedik meg. Akkor rögtön menni kell az igazgatóhoz.

máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!