Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni olyan szinten biológia, illetve kémia emelt szintű érettségire, hogy felvegyenek a fogorvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

Jó pár éve végeztem már a gimiben, de egyre szívesebben végezném el a fogorvosi képzést, viszont nyilván a gimnáziumban összeszedett tudásom már egyre halványabb.


Van köztetek aki több év kihagyás után állt neki esetleg érettségizni ezekből a tárgyakból és sikeresen teljesítette őket?


2023. ápr. 17. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátom, mondjuk ő leérettségizett mindenből közép szinten, majd rá egy évre emeltezett bioszból és kémiából és neki nagyon jól sikerültek.


Szerintem így könnyebb, hogy nincs mellette más tárgy is amire készülnöd kellene, csak rajtad áll mennyi időt szánsz rá teljesen magadtól.

2023. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy év bőven elég rá.

Arra figyelj, hogy a biosz érettségi követelménye sokat változik jövőre, mindenképp az új NAT szerint kidolgozott könyvet vegyél a felkészüléshez.

2023. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz, inkább kezdj el tanulni. Ha egy év alatt nem sikerül, akkor rászánsz még egy évet. Vagy találsz egy B-tervet.


De a lényeg, hogy magadat motiváld.

2023. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!