Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell egy szakdolgoz...

Mennyi idő kell egy szakdolgozat elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Aki írt már, mennyi ideig tartott neki?

Onnan indulva, hogy a téma, témavezető megvan.


2023. ápr. 22. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én a múlthéten fejeztem be.

Szeptembertől megvolt a témám amit októberben megváltoztattam. Aztán novembertől kezdtem az anyaggyűjtést, kutatást. Márciustól kezdtem el ténylegesen írni.

Én úgy érzem kicsit elhúztam mindegyik részt, de voltak olyan napok, hogy le se tudtam ülni mert nem volt semmi motivációm

2023. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván a válasz attól is függ, mennyire akarsz minőségi munkát kiadni a kezeid közül vagy megelégszel egy összecsapott, slendián munkával.


Én 6 hónapig dolgoztam rajta kb.


Ha egy igényes munkát szeretnél, kb ez irányadó lehet...

Ha össze akarod csak csapni, 1 hónap is elég.


Persze ez sok külső tényezőn múlik, de ez kb megállhatja a helyét.

2023. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem munka mellett volt rá egy hónapom. Nem lett igénytelen, meg is dícsert érte a mentorom.


Igaz, hogy minden hétvégém és az éjszakaim fele teljesen ráment.

2023. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

2-es vagyok!


Kedves 3-as...


- mint írtam, körülmények befolyásolják a dolgokat

- azért, mert egy "mentor" megdícsért, attól az még nem jó munka

- vannak egyszerűen olyan részfeladatok, amikre sok idő kell, amelyek tanulságainak be kell érniük


Nem mondom, hogy lehetetlen megcsinálni, viszonylag jól, de ahogy mondják: hamar munka RITKÁN jó

2023. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor legyen neked igazad. 🙏🙏😀
2023. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 6 nap volt az alapszakos, napi 10-12 órát írtam. Sajna halogató típus vagyok, mindent a végére hagyok, de így legalább van motiváció és nyomás alatt tudok a legjobban dolgozni. :D


(bírálat és védés is 5-ös lett)

2023. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a témák már régóta megvolt, de csak január végétől kezdtem el foglalkozni a szakirodalommal... Amit utólag már bánok, mert ha tudom, milyen melós a dolog, már lehet szeptemberben elkezdem... Igaz, két gyerek mellett csinálom és a jogsi kellős közepén...


Nekem ma kell feltöltenem. Márciusban kezdtem el írni, lehet nem kell volna eddig húznom, de mostmár mindegy.


Sok sikert Neked és mindenkinek, aki még hátra van!!! 🙂🤞🤞

2023. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*témám
2023. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2023. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!