Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat egy részének...

Szakdolgozat egy részének elkészítéséért mekkora ár a reális?

Figyelt kérdés
Adott egy szakdoga, amiben két mintát kell felvenni, majd azokon kell végezni statisztikai próbákat (kérdésfeltevéstős függően), majd az eredményeket publikálható formában leírni. Az elméleti rész, az adatok felvétele nem az én dolgom, de a munka harmada így is az enyém, ha elvállalom. Nem tudom, mennyit kérjek érte, ami nem pofátlanság.
2018. szept. 4. 01:50
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Alapból az ilyet el sem kellene vállalnii.

Ha mégis akkor gondolj arra, hogy a másik személynek ezen múlik a papírja, ha Ő nem hajlandó érte megdolgozni fizessen csak. 100 000 ft alatt biztos ne mondj összeget. Nálunk pl volt olyan, hogy valaki 40-50-ért csinált féléves házikat, szakdolgozatról nem tudok, építész diplomatervről igen kb fél misiért(de ez nem tudom mennyire valós, tudom, hogy a makett, tabló és társai drágák).

2018. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy szakra jártunk, csak ő megcsúszott és most végez. Most keresett fel, hogy ha már úgy is annyira benne vagyok a statban, segíthetnék. Megvan róla nekem is a véleményem, mert ingyenélő volt végig, annyit puskázott meg szart az egészre, hogy szégyen, de a pénz az pénz. Védésen úgysem lesz ennek jó vége, de az már az ő problémája. 100 nem tudom, mennyire reális, nekem nyilván egy könnyű, 2 napos meló ez, emiatt talán alábecsülöm, de így soknak tűnik.
2018. szept. 5. 01:56
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
Ha kell a papír a végjátékhoz, akkor kell, ne adj alá! A másik, hogy tényleg szívás lesz neki megvédenie, viszont ha szépen informálod Őt egy kettessel csak-csak átcsúszik az a szakdolgozat a védésen.
2018. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!