Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem a tanév végére elkéne...

Nekem a tanév végére elkéne olvasnom az Árnyéktánc című könyvet, de vagy időm vagy kedvem nincs, szóval, ha valaki lenne olyan kedves akkor összefoglalná a történetét és jellemezné a szereplőket nekem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 09:52
 1/6 anonim válasza:
67%
Azt még megértem hogy időd nincs rá, na de azt hogy kedved nincs hozzá és más csinálja meg. Picit erőltesd meg magad, a tanárok tőled várják a tudást, tehát nem értem miért kéne egy gyakoristól a segítséget várnod.
2023. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem meg nincs kedvem elmagyarázni.
2023. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Librin úgy néztem 354 oldal (ebbe bele szoktak számolni üres oldalakat, tartalomjegyzéket, stb is). Konzervatívan 2 perc/oldallal számolva ez nettó 12 óra, amire van még kb. másfél hónapod és valószínűleg nem is tegnap adták ki. Ha ma kezded és csak fél órát szánsz rá naponta, május végére megvan.
2023. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja csak lesz közbe egy német vizsga, szóbeli 17.-e körül (arra tanulok) meg az írásbeli nagyából 30.-a körül, szóval addig nem érek rá.
2023. ápr. 29. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra nem érsz rá, amire nem is akarsz. Ha ilyen közel van a vizsga, arra már nem tanulni kéne, hanem csak átismételni, amit eddig tanultál.


A könyvet meg olvashatod a budin meg a buszon telefonozás helyett és két hét alatt lazán túl vagy rajta.

2023. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fárasztó96 ***** válasza:
Moly.hu
2023. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!