Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy 60%os...

Mennyire nehéz egy 60%os matekot elerni így?

Figyelt kérdés

Igazabol nem szeretem a matekot mert soha nem magyarázták el értelmesen és normális és rengeteg időmbe telik mire rajovok az adott témának az értelmezésre. Járok magantanarhoz, és most az otosre hajtottam de sajnos nem lesz meg evvegen csak a négyes. A probaerettsegim 58%os lett, de olyanokra nem kaptam pontot amikre a rendes érettségin megoldokulcs alapján már kéne hogy kapjak, viszont kéne a tovabbtanulashoz is mert nem a duplázasra megyek, bár a faktos tanarom azt mondta hogy aki ilyen jó tanuló az kb mindig duplazik de nekem nem hiszem hogy úgy több pontom lenne. Szerintetek nehéz így egy 60 és afolotti érettségit írni?


Retkes Péter videóját is sokat nézem



2023. máj. 2. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki érti, annak nem nehéz.

Azonban az érettségi eredmények sokkal többet adnak mint a duplázás.

2023. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van amelyik témát értem és van amelyiket nem:/


Igen, szerintem is. Én kémia és biosz emeltet teszek és elég nehéz mindkét tárgyból 90 felettit írni hogy duplazhassak így marad a hagyományos módszer szerintem, de a felvi dont persze

2023. máj. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!