Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Rapid Matek...

Mit gondoltok a Rapid Matek intenzív érettségi felkeszítőjéről? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 00:07
 1/6 A kérdező kommentje:
2023. febr. 26. 00:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ez egy hirdetés.
2023. febr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy elég hamis illúzióba ringatja a diákokat azzal, hogy ha tojtak a matekba egész 1-4 év alatt, akkor majd kikupálódnak két nap alatt. Nem beszélve arról, hogy remek lehet két egész napon keresztül ilyen nagyfokú koncentrációt fenntartani a diákoknak, főleg akkor, ha nagyon le van maradva.

Szakmailag biztos vagyok benne, hogy jó oktatók, de ez az üzleti modell szerintem a lehető legtöbb pénz kisajtolásáról szól a lehető legkevesebb idő alatt és a berezelt diákokat/szülőket célozza meg.

Persze azt sem vitatom, hogy megvan az a diáktípus, akin rengeteget lendíthet egy ilyen kurzus.

2023. febr. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kábé olyan mint 20 éve volt a Villám angol, ami szerint 2 hét nyelvtanulással akár nyelvvizsgáig is eljuthatsz. Jól reklámozott felkészítő kemény pénzért. Elmondanak egy-két dolgot, de ha hülye vagy a matekhoz akkor ezzel a kétnapos tréninggel nem fogod elérni a jelest.
2023. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tamashege válasza:

Sziasztok,

Hege vagyok. Én tartom az említett kurzust Zolával.


@KJA Szerencsére az illúzió nem hamis. Nem hiába van jó híre a felkészítőnknek azok között, akik már ott voltak rajta. Sajnos sok iskolában nem feltétlenül az érettségi az elsődleges fókusz. Főleg nem a középszint, amire inkább érettségizni kell tudni, mint magát a matekot a jó eredményért. Senkinek nem ígérem még csak azt sem, hogy jobb lesz matekból, de hogy jobb érettségit fog írni, azt meg tudom ígérni. Nem hiába vállalunk pénzvisszafizetési garanciát akár csak arra is, ha nem tetszik a képzés.


Az említett Villám angol -t nem ismerem, így sajnos attól nem tudok nyilatkozni, de rengeteg korábban kettessel bukdácsoló diákunk írt 4-es 5-ös érettségit végül a módszertanok segítségével.

2023. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
Szia! Én a töri felkészítőjükön voltam, nekem rengeteget segített, fix hogy a matek is megéri. Nem a 4 évnyi anyagot akarják megtanítani 2 nap alatt, hanem magára az érettségi feladataira készítenek fel.
2023. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!