Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén évvégén biztos meg lesz...

Idén évvégén biztos meg lesz énekből a 30% hiányzás, mert sokat voltam beteg meg a csapatom is a második felévben kikért majdnem minden énekről, ezért hivatalosan osztályozo vizsgát kéne irnom. Az lehet hogy a tanár elengedi?

Figyelt kérdés

És ha nem engedi, hogy zajlik egy ilyen vizsga és lehetek-e 5ös évvégen?



Egyébként 5ösre vagy 4esre állok és minden dogát megírtam vagy pótoltam



Közép Iskolába járok (ország top 15) és Közben profin focizok (NB1es csapat utánpótlásában)



#iskola #ének #pótvizsga #Osztályozóviszga
2023. máj. 3. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Akkor megúszósdit játszunk?

Vannak szabályok, amiket már az év elején megismertél. Ennek tudatában döntöttél, amikor döntöttél. A tetteidnek vannak következményei. Lehet, hogy puhány a tanárod, és elengedni, de a gerinc nem ezt kívánja.

Majd nyáron tanulsz...

2023. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én special nem tudtam ezt a 30%os szabályt csak a 250-órasat.

Meg egy profi football klub nem megúszás ott nincs olyan, hogy nincs kedved az edzés az edzés.

És ne vedd szemelyesnek de ennek a válasznak semmi értelme nem volt nrm mondtál semmi építőt csak elő íteletből levontál egy következtetést

2023. máj. 3. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

A lényeg ugyanaz... Vagy tanulsz és teljesíted a kötelességed vagy focizol ilyen szinten. Ha a kettő együtt nem megy, választanod kell.


Amúgy az, hogy nem tudtad, létezik ez a szabály, nem ad indokot arra, hogy ne tartsd be. Elvileg van egy törvényi előírás, és házirend... Ezeket olvastad?


A kérdésedre pedig csak akkor lehet választ adni, ha ismernénk a hátteret. Ennyi...

2023. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha a tanuló hiányzása adott félévben meghaladja adott tantárgyból a 30%-ot, köteles a tantárgyból osztályozó vizsgát tenni; ha a két félévben összesen lépi át a 30%-ot, a nevelőtestület dönthet az osztályozó vizsgáról, vagy a jegyek alapján történő értékelésről, ha az elégséges számú."


Én nem számítanék az osztályozó vizsgára a helyedben.

A vizsgáról fogsz kapni értesítést.

2023. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Jav.


Számítanék osztályozó vizsgára

2023. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Ha van elég jegyed, nem fog szopatni a tanár (amivel amúgy önmagát is szopatja, lévén csak miattad kell osztályozót tartania, és ki a franc akar 1 gyerek miatt külön dolgozni).


De, ha jól értem, akkor az iskola, ahova jársz, egyben a focisulid is. Ott pedig pláne nem fektetnek akkora hangsúlyt az ilyen tárgyakra. Ha pedig az edzéseket az iskola tartotta, akkor ezek a hiányzások nem is számítanak.


A legegyszerűbb egyébként, hogy megkérdezed a tanárt.

2023. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3.és 5. Válszoló

Nagyon köszi a válaszokat, közben beszéltem a tanárral azt mindta ha nem hiányzok mostantól sokat akkor lezár 30% fölött is mert már most van 12 jegyem.


(nem sport suliba járok, az országos 11.be és melette focizok)

2023. máj. 3. 12:11
 8/8 A kérdező kommentje:

És az első és második válszolónak

Nem tanácsokat kértem a pálya válsztásommal kapcsolatban és tudom, hogy azért mert nem tudtam a 30%ról ugyanúgy érvenyes rám ezért is írtam ki a kérdést

2023. máj. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!