Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol érettségi hány ponttól...

Angol érettségi hány ponttól kettes?

Figyelt kérdés
Rettenetesen állok angolból, semmi nyelvérzékem, sok iskola váltás az oka meg a rossz tanárok, ha valakit nagyon érdekel, szívesen kifejtem neki. De a lényeg az lenne, hogy mennyitől kettes? Az angol tanárom azt mondta, hogy összesen 15 pontot kell elérni és akkor megvan, ez azért édes könnyű lenne, de utána olvastam és azt írták h részenként kell 12 pont, amire lehet h nem vagyok képes teljesíteni, de olvastam már olyat is, hogy összesen kell, nem tudom, most melyik az igaz, ha valaki tudja kérem mondja el, esetleg ha van valakinek hasznos tippje amivel át tudok menni, azt is megköszönném!
2023. máj. 4. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az irasbeli 12% (nem pont) akkor mehetsz szobelizni, viszont az irasbelinek es a szobelinek osszesen 25%-osnak kell lennie a ketteshez
2023. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az irasbelin mind a 4 reszbol osszesen kell meglennie a 12%-nak? Nem minden reszbol kulon kulon?
2023. máj. 4. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
igen osszesen
2023. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok. Ez engem is érdekelne. Azt értem hogy 12% tól mehetek szóbelizni, de az hány pont? Utána nézetm és a feladatpontokat át kell váltani vizsgaponttá. 84 pont az első három rész és 11 és 22 pont a két levél. A levelekhez nem találtam pontátváltót. Akkor összesen 117 vizsgapontot lehet kapni és annak a 12%-a kell?
2023. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a vizsgapont szazalekat kell nezni (de egyebkent nem relevans ezt tudni, attol nem lesz jobb, ha megvan a kettes tudni fogod)
2023. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Magabiztosabban és nyogudtabban állok neki. Nekem ez egyértelmű, hogy miért akarom tudni. Nem stresszelek annyit és ugyebár az csak segíthet ha higgadtan ülök és gondolkodok. Elég összeszedni nagyjából 15 pontot az egészen, hogy meglegyen az írásbeli. (persze utána még ott van a szóbeli és nem szabad megállni, ha már biztos elértem a kellő pontszámot. Minnél többet kell szerezni, de nyugtató a tudat, hogy igazából 15 pontot nem olyan nehéz összeszedni 117-ből)
2023. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szóval 111 feladatpontos az angol érettségi. 117 vizsgapontra kell átszámítani, a megoldókulcs alapján és ebből a 111 pontból, nagyjából elég elérni 14 pontot és megvan a 15 vizsgapont amivel átmész. 30 vizsgapont kell a ketteshez ami nagyjából 27 feladatpont. Ez így már nem is hangzik vészesen
2023. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!