Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi hány...

Informatika érettségi hány ponttól kettes? - és hány ponttól lehet menni szóbelire?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
25%-tól kettes. Nem tudom hány pontos összesen. De ha leírod, kiszámolom hogy menni a negyede annak. Ha infóból buksz, gondolom az se megy. Lányok-lányok miért mentek olyan érettségire amihez közötök nincs :/
2016. máj. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Összesen 150 pontos, abból 38 pontot kell elérned a ketteshez.

15 pontot kell összeszedned a gyakorlati résznél, hogy mehess szóbelizni.


Sok sikert!

2016. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bioszt vagy ilyesmit nem akartam ez tűnt a legegyszerűbbnek de kiderült nem az, dehát a 38 pont talán összejön.. A word 40 pont az egész jól ment, másikakat importáltam tehát szedtem össze még pár pontokat . de köszi
2016. máj. 17. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen amúgy ne parázzál, meglesz az. Pontozás úgy van, hogy pl. adatbázisban ha már létrehoztad a lekérdezést, arra kapsz pontot. Akkor is, ha üres. Jó kis pontozása van. No para, átmész. Aztán ha úgy döntesz hogy folytatni akarod a tanulmányaidat(nem ilyen OKJ-n...) és újra érettségizel, excelt pl. 1 nap alatt meglehet tanulni hogy majd max pontot kapjál speciel. Nem olyan nehéz ez ha tanulsz rá és van egy hozzáértő aki segíteni tud :)
2016. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!