Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell visszafizetnem...

Mennyit kell visszafizetnem ha otthagyom az egyetemet?

Figyelt kérdés
3 félévet jártam az egyetemen, viszont a 3. félévben egy tárgyat nem sikerült teljesítenem, az pedig csak őszi félévben vehető fel újra, így a mostani tavaszi félévemet passzíváltattam. Ez a tavaszi félév lett volna az utolsó félévem, gyakorlat illetve záró vizsga viszont így az is őszre csúszott. Szeretném ott hagyni az egyetemet egyéb okok miatt és érdekelne, hogy állami ösztöndíjjal jártam, így mennyit kellene visszafizetnem, ha most otthagynám.

2023. máj. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nézd meg a felvin, hogy mennyibe kerülne fizetősön egy félév! Azt add össze! De le is dolgozhatod, ha Magyarországon akarsz maradni. Nem kötelező fizetni.
2023. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Rugasd ki magad, egyszerűbb és olcsóbb is.


Nézd meg, hogy milyen esetekben rúgnak ki az egyetemről, válassz ki egy szimpatikusat és csináld meg azt.

Pl, egy tantárgyból, ha 3db 1-es után kirúgnak. Akkor legyen egy tárgyból 3db 1-esed

2023. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az pontosan mit takar, hogy le is lehet dolgozni?
2023. máj. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!