Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek,hogy sikerült az érettségi?

Kinek,hogy sikerült az érettségi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Mind az 5 tárgyat emelt szinten tettem le.


93-97 % kozottire sikerültek.

2023. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Matek közel 90% javítókulcs alapján.

Magyar 70%, Angol 60%, Töri 65%.

Vissza van egy emelt fizika, az remélem 80% lesz.

2023. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Remélem sikerült a minimális 2-es mindenből nálam. :D

Szakma hátravan..

2023. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Mikor több mint 2 évtizeddel ezelőtt raktad le...pont mentél megnézni az eredményeket az osztálytársaddal autóval...balesetet szenvedtek...az osztálytársad meghal...pont leszartam... pár hete meg a feleségem halt meg... kemény az élet...hiába tanulsz és neveznek ki... és keresel 3x annyit mint egy diplomás... ez belül összetör... minden k...va nap..... szép napot :)
2023. máj. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó sajnálom.
2023. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyar, matekot meg nem tudom de matekon 52 pontot számoltam eddig, magyarom szerintem otos lett. A töri 73%os, szobelivel meg lehet otos, az angolt tavaly csináltam, az 96 lett. Jovoheten meg lesz egy emelt kémia és biosz 🥲
2023. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a szóbeliken még túl sem vagyok, az informatika érettségire pedig ma megyek (ezért írok ilyen kora reggel).
2023. máj. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!