Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt nagyon...

Csak szerintem volt nagyon nehéz a matek emelt és érzem úgy, hogy a kettesért kell imádkoznom?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy nem lesz a legjobb és túlvállaltam magam ezzel, de azért úgy gondoltam egy 60%-ra még van esélyem, de most úgy érzem, hogy a kettes is kérdéses.. még a megoldókulcsot se merem megnézni.

2023. máj. 11. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Nézd meg! Utána ráérsz gondolkodni, hogyan tovább.

A felnőtté válás útjához tartozik, hogy belenézel a tükörbe!

Na, gyerünk! Nézd csak meg szépen!

2023. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a választ, de inkább kihagyom... elég lesz júni 5-én belenézni abba a tükörbe haha, addig inkább készülök nyugodtan a szóbelikre.
2023. máj. 11. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi évekhez képest szerintem könnyebb volt. Az első négy feladat inkább középszintű volt.
2023. máj. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Haha oké köszi, akkor velem van a baj...
2023. máj. 12. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is könnyebb volt az utóbbi évekhez képest, bár pont azok a feladatok nem voltak, amik nekem gyengébben mennek (gráfok, bonyolultabb bizonyítások).

Az osztálytársaim viszont panaszkodtak rá rendesen, de végül az lett a "megegegyezés" köztünk, hogy nem volt a legkönnyebb, de nem is a legnehezebb.

2023. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én idegen nyelven (németül) írtam, és az sokkal nehezebbnek tűnt, mint az előző évi feladatsorok. Kíváncsiságból megnéztem a magyar nyelvű emelt matek feladatsort is, ami (mint így utólag kiderült) nekem sokkal jobban feküdt volna, mint az idegen nyelvű. Szerintem elég sok múlik azon, hogy mennyire stresszeltél/ izgultál közben, és hogy éppen olyan típusú feladatok vannak-e, amik neked fekszenek. Így lehet, hogy valakinek könnyebbnek, mások számára nehezebbnek tűntek a feladatok.
2023. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Tüntetések helyett tanulni kellett volna, és akkor most a jelesért imádkozhatnál a kettes helyett.
2023. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ment tüntetni? Ez most úgy honnan jött? 😆
2023. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudni hogy ez az ember miert írja mindenhová ezt a tüntetős dolgot, szerintem nincs jobb dolga. (btw én mentem tüntetni és 80% fölött írtam)


Egyébként ha TE nehéznek érezted akkor azzal sincs semmi baj. Nem ezekre számítottál, majd a szóbelin jobban megy, arra viszont készülj fel rednesen mert ott sokkal kínosabb ha nem tudod.

Sok sikert hozzá☺️

2023. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!