Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű érettségin mit...

Középszintű érettségin mit kell ide írni ha külsősként érettségizek?

Figyelt kérdés
Én már leérettségiztem pár éve, viszont idén egy tárgyból középszinten érettségizek, amiből anno nem. Egyetemi felvétel miatt csinálom. Viszont, középszinten nevet és osztályt kell felírni minden lapra, de nekem már jópár éve nincs tanulói jogviszonyom, vagyis semmilyen osztályba sem járok, mivel dolgozom. Nekem mit kell majd fölírnom? Persze, a vizsga napján megkérdezem majd ott, de most ez így eszembe jutott és eléggé stresszel.

2023. máj. 15. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Semmit. Komolyan ezen stresszelsz?
2023. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
A középszintű érettségi vizsga írásbeli részén, ha már nincs tanulói jogviszonyod, akkor is fel kell tüntetni a nevedet és a születési dátumodat minden vizsgalapon, valamint a vizsgázói azonosítódat is, amit a vizsgabizottság ad neked. Az osztály megadásának szabályai eltérőek lehetnek az egyes intézményeknél, de általában azoknak az érettségizőknek, akik már nem járnak osztályba, a "Kültéri" vagy a "Felnőttoktatás" osztályba kell beírniuk magukat.
2023. máj. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szó nincs arról, hogy fel kell tüntetni a lapokon a születési dátumot, nincs is ilyen rovat, és vizsgázói azonosítót sem középszinten!

Kültériiii??? Mi van? Tudod te, mit jelent ez a szó? És felnőttoktatás sincs a legtöbb iskolában, tehát ilyen osztály sincs.

2023. máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgozom, én már leérettségiztem 5 éve, csak idén +1 tárgyból teszek érettségit amiből anno nem tettem és nem is kellett, de most kell az egyetemi felvételhez. Mindegy, majd megkérdezem ott, azért köszi a válaszokat.
2023. máj. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!