Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarból középszinten nehéz...

Magyarból középszinten nehéz 60%feletti érettségit írni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a nehéz...
2018. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz olvasni és írni, akkor nem.
2018. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam rá semmit és 80%-os lett az érettségim. Ezzel persze nem azt mondom, hogy ne tanulj. De nem olyan nehéz.
2018. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ancsa0901 válasza:

Ha tanulsz rá egy kicsit nem olyan nehéz :D

jah meg ha tudsz szöveget értelmezni és novellát vagy verset elemezi :D

jó felkészülést kívánok :D

2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közép szinten mi nehéz? Törihez ott az atlasz matekhoz függvénytábla magyar nagy rész még csak szövegértés
2018. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked?

Valószínűleg.

2018. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pemmencs ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy a szövegértésnél konkrét válaszokat adj! Nem kell sokat írni de az tartalmilag és elemiben feleljen meg a feltett kérdésnek. A kreatív szövegalkotásnál ne felejtsd a címzést, ha motivációs levelet írsz. Tudd hogyan épül fel a levél, email. Ha állásra jelentkezel nem muszáj igaznak lennie amit írsz csak legyen tartalmilag megfelelő. A vers-novella elemzésnél könnyebb a verset választani és elemezni, mint egy számodra ismeretlen novelláról és szerzőjéről kitalált fiktív töltelék szöveget írnod. Remélem tudtam segíteni
2018. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!