Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam mesterszaknak?

Melyiket válasszam mesterszaknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne a legjobb opció igazságügyi igazgatás szak után, ha még egy mesterszakot is szeretnék csinálni? Egyébként más területen dolgozok, igazából hobbiból csináltam ezt a szakot is, csak jónak gondoltam, hogy többfelé képezzem magam, ha esetleg váltanék stb

2023. máj. 28. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Kriminológia
Közigazgatási
Emberi erőforrás tanácsadó
Jogász (3,5 évre rövidülne)
Vezetés és szervezés
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi munkádat szereted? Ha igen, akkor azt lenne érdemes választani, amelyik a legközelebb áll hozzá.

Ha viszont egyik sem áll közel hozzá, akkor szerintem vagy jogász vagy emberi erőforrás tanácsadó.

2023. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emberi erőforrás tanácsadó ennyire jó szak lenne? Vezetés és szervezés eddig látom szóba se jött szavazatok alapján.
2023. máj. 28. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
HR felé tudsz vele elmenni, az meg mindig kell, és a fizetés sem a siralmas kategória azért. A vezetés és szervezést nem ismerem sajnos.
2023. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kriminológia szép hobbi, de dolgozni nem feltétlenül érdemes benne.

Közigazgatásinak semmi értelme.

HR-ben mindig lesz munka.

A jogásszal nehéz elhelyezkedni.

A vezszerv a gazdasági mesterszakok általános, átfogó képzése, de mondjuk ezt írnám másodiknak a HR után.

2023. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!