Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha technikából 4-es vagyok,...

Ha technikából 4-es vagyok, viszont a többi tantárgyból 5-ös, az kitűnőnek számít?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnőnek csak az számít ha minden jegyed 5-ös. De igazából teljesen mindegy, a kitűnőnek semmi jelentősége nincs.
2023. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2023. máj. 29. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nemtom, lehet, hogy még kapsz erre is a tanároktól könyvet "kitűnő tanulmányi eredményéért". Szóval szerintem lehet, hogy kapsz valamit, de lehet, hogy nem; egyelőre Ne éld bele magad; majd kiderül. :):) Lehet, hogy egy készségtárgynál még megkegyelmeznek. :):) Mert a tanulmányod ígyis kitűnő. :):) Kivéve, ha dolgozatokat írtatok technikából. Mert pl 5.-től már mi tanultunk pl farostlemezről. :):) Írunk 1-2 alkalommal technikából is dogát tehát. :):)
2023. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Vagy pl lehet, hogy oklevelet kapsz, minekünk pl egyik tancsinéni valamiért csinált saját-típusút. :):) Talán versenyen szereplésért? Azt nem hiszem, azért önmagában asszem nem járt; de asszem, kaptam egyszer külön is, amit nem minden kitűnő kapott. Vagy nem tudom, lehet, de nem volt összefüggés; tehát nem a kitűnőség okán; valami másért.

Az úgy nézett ki, hogy valami kis pici fehér rajzlapja volt a tanárnak; talán harmadolgatott lapokat; és a tetejére középen ragasztott egy cuki, kiskutyás matricát, és akkor írt még rá valami szépet saját kézzel, szép betűtípussal. :):) Asszem, ezt másodikban kaptam; 1.,2.,3. osztályban voltam kitűnő, negyedikben már volt két négyesem (tesi+köri---tesiből azé négyes, mert láttam, hogy a többiek megijedtek a bukfencezéstől, ezért én is ráparáztam, ezért az ott már nem ment; amúgy pedig már óvodában is tudtam bukfencezni előre-hátra tök jól, egyedül, segítség nélkül. Köriből meg olyan volt, hogy hozzá voltam szokva, hogy nem kell semmit tanulni, úgyis ötös vagyok mindenből [4.-ben már nem lett meg a száz ötösöm, első 3 évben igenű.], meg amúgy anya később mondta, hogy első szülőin azt mondták a tanítónénik a szülőknek, hogy 'nehogy leüljenek még otthon velünk tanulni , mert mi ott mindent megtanulunk.' Első három évben ez így is volt, két fiatal, új tanítónénink volt amúgy, mi voltunk az első osztályuk; és aki matek-köri-tesi-rajz ilyeneket tanított; ő elment szülni, szóval utolsó évre kaptunk egy másik, egy idősebb tanítónénit; és akkor ő nem tudom, tudott -e erről, hogy nálunk ez első osztály kezdete előtt még, az elején meg lett mondva; de azért ő is próbálkozott; de nála sikerült olyat is produkálnom --előtte mondom , kitűnő voltam!!! :) --hogy röpdolgozatból hármast írtam, és ugyanilyen témában, csak gondolom, szélesebb verzióban [hogy több témával, mint a röpdolgozat volt], szóval tz-re meg kettest kaptam. Szóval a négyest is azért adták meg, gondolom, hogy ne legyen ott má' hármas, ha eddig mindig kitűnő voltam. :D:D Furcsálltam amúgy, hogy megkaptam évvégén szóval a négyest, de nem baj; de év végi amúgy se számított semmit. Előtti félévben meg szerintem talán gond nélkül megvolt a négyes; de már nem biztos. :) ) , akkor már nem kaptam könyvet. :S:D

2023. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*köriből akkor már jöttek be ezek a földrajzos dolgok; amikor rengeteg mindent be kell magolni; és ezek nem maradtak meg bennem órán; pedig hozzá voltam szokva , hogy mindig megmaradtak; minden.


Technikából meg olyan volt, hogy 1-6. osztályig volt technika, alsóban még nem írtunk belőle dolgozatot, csak kreatívkodtunk; 5.-6. osztályban már írtunk, és akkor 7.-8. osztályban a fiúnak volt a technika továbbra is, a lányoknak meg volt háztartástan 7.-8.-ban. Ott varrtunk is, hímeztünk is, meg vitaminokról beszélgettünk, évszakhoz az öltözésekről, meg még egyszer főztünk is.


Amúgy föl lett ajánlva, hogy a lányok melyiket választják. Jó volt amúgy a technika is, meg a háztartástan is. :):)

2023. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!