Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy ilyet hogy lehet elmondani...

Egy ilyet hogy lehet elmondani mindenféle "súrlódás" nélkül egy egyetemi tanárnak?

Figyelt kérdés

Bevállaltam egy szorgalmi feladatot.

Megcsináltam, illetve többször kerestem is.

Végül elértem, elküldtem neki a feladatot, de utána meg a megbeszélt időpontban nem jelentkezett, felhívni meg nem mertem, így bemutató nem volt.

Most meg küldött emailt, amiben keresi rajtam a feladatot meg értetlenkedik.


Fel fogom hívni, de nem akarok tiszteletlennek tűnni, de nem tudom hogyan kellene ezt neki is előadni, hogy bazz, hát megvolt beszélve időpont is, péntek estére, de nem jöttél el....meg vagy 20* hívtalak stb.

Eléggé érdekes személyiség, totál kiszámíthatatlan, tehát van amikor tök jófej, máskor meg igazi szemétláda....


2023. máj. 30. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Válaszolnék neki a korábbi e-mailemre, hogy tisztelt xy, a mellékelt levélben korábban továbbítottam a megoldást. Tekintettel arra, hogy a megbeszélésére nem adódott lehetőség az említett pénteki időpontban, azóta nem változtattam rajta.
2023. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ebből nem derül ki hogy miatta nem volt megbeszélés és pont ez a sarkalatos pont.
2023. máj. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!