Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg TDK-zni?

Mennyire éri meg TDK-zni?

Figyelt kérdés
Műszaki pályán érdekelne, olyan emberként, aki amúgy tudna TDK-zni. Érdemes-e belefektetni azt az energiát?

2023. jún. 1. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgyis cikket írtam épp, így nem volt nagy "kitérő" TDK-ra is leadni kicsit más szemszögből egy részét. Élménynek jó meg minden, de annyira nem, hogy utána OTDK-ra nem jelentkeztem (pedig 1. díjat nyertem a TDK-n és továbbengedtek)

Kaptunk nyereményt, gyakoroltuk az előadást, pl én abban az időszakban állásinterjúztam, és abban sokat segített (tudtam beszélni a témáról bármilyen mélységben)


De ez sokmindentől függ

2023. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Főleg akkor éri meg, ha később PhD-zni szeretnél, illetve kutató szeretnél lenni. Oda sokat számít.
2023. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, mert beadhatod a TDK munkádat szakdolgozatnak is. Tehát ígyis-úgyis át kell esni rajta, csak így díjat is kaphatsz és jól hangzik az életrajzodban.
2023. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!