Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni konyhanyelven, hogy az eltén az átsorolás folyamata hogy működik?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, mert szeretnék bentmaradni államin és szeretném tudni, hogy mi a minimum követelménye ennek.

2023. jún. 4. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adott kar tanulmányi és vizsgaszabályzatában kell megnézni, hogy mennyi kredit és milyen átlag alatt sorolnak át.
2023. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Elte Questura oldaláról bemásolom, átlag számítás módja is ott lesz:

[link]

2023. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, kar, szakfuggo, ennek hianyaban nem sokat tudunk mondani
2023. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] ezt valaki fordítsa már le magyarra.
2023. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mit szeretnél hogy lefordítsunk? El kell érni az ott feltüntetett átlagot és a 36 kreditet.

Ha nem akarsz számolni, akkor netre beírod, hogy súlyozott átlag kalkulátor, oda beírkálod szépen a jegyeid (x a jegy, p a kredit), aztán megkapod az átlagodat.

Ha nincs meg a min. átlag, akkor átsorolnak. Ha megvan az átlag, de a kért kreditszám nincs meg, akkor is átsorolnak.

2023. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
utolsó vagyok, a kredit is függ a karodtól, 30 vagy 36 a limit
2023. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja közben megoldódott, bocsesz. szóval ja, súlyozott átlagot néznek, és nálunk ugye eltén meg van adva, hogy 2 félév alatt minimum mekkora átlagot kell elérned ÉS még 36 kredit.

nálunk asszem 3,5 -öt kell és 36 kredit.


összezavart a korr. kreditindexesdi, de az meg ugye ösztöndíjnál jelentős, nem ilyenkor. :)

2023. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem ertem miert lettem lepontozva mikor eltes vagyok es minden ugy van ahogyan irtam. feketen feheren ott van az oldalon is:D
2023. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
én zöld pacsiztalak utolsó, engedd el, GYK-n ne keress racionalitást ilyen téren:D
2023. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!