Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik az érettségi...

Blabla bala kérdése:

Hogy működik az érettségi fellebbezés?

Figyelt kérdés
Szeretnék fellebezést írni emelt szintű feladattal kapcsolatban. Ezt kinek kell címezni, és vannak valamilyen formai sajátsagai? Ezt ki bírálja el, hogy utólag adnak-e a feladatra pontot? Járt már valaki úgy, hogy a végén rosszabbul jótt ki, mert az egész dolgozatot mégegyszer átnézték, és még vontak le pontokat? Ajánljatok, hogy kb 1 pontért fellebbezzek, vagy kockázatos. Köszönöm a válaszokat!

2023. jún. 6. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Járt már valaki úgy, hogy a végén rosszabbul jótt ki, mert az egész dolgozatot mégegyszer átnézték, és még vontak le pontokat?"

. Hallottam ilyenről az én soztályomban.


"Ajánljatok, hogy kb 1 pontért fellebbezzek, vagy kockázatos"

. Ha egyértelmű, és ezen múlhat bármi, ajánlatos, de neked kell tudnod, így van-e.

2023. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egész dolgozatot nézik át, de az egész kérdéses feladatot átnézik. Igen, kijöhetsz belőle rosszabbul is. Én találtam fellebbezni valót, de csak 1 pontról lett volna szó (ez egzakt dolog volt), de az a feladat tartalmazott esszét is, bár megírtam a fellebbezést, végül nem küldtem el. (Az Oktatási Hivatallal beszéltem a fellebbezés módjáról, kinek kell küldeni stb.) Te tudod, mennyi pontra számítasz, és figyelembe véve a célodat, megéri-e.
2023. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!