Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lett rövidebb az idei...

Miért lett rövidebb az idei nyári szünet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem lett rövidebb
2023. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk egy nappal azért, mert a téli szünet ennyivel hosszabb volt állítólag a fűtésmizéria miatt, hát, én eskü már nem emlékszem rá.
2023. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát ezt a -1 napot még túl lehet élni de nemtom mit hisz a törvényhozó hogy azalatt a +1 tanítási nap alatt mi fog történni június 16-án... gondolom nem ezalatt fognak kifejlődni a jövő atomtudósai és a Nobel-díjas kutatók...
2023. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Mert ha 15-én lenne vége, akkor aznap fognak kifejlődni a jövő atomtudósai és a Nobel-díjas kutatók?

Ha 14-én, akkor aznap?

Ennyi erővel visszamehetsz januárig.

Meghatározott számú tanítási nap szükséges,

ezt kiszámolták tavaly szeptember x-étől. Mi ezen a nagyon bonyolult?

Tavaly szeptemberi rendelet mondja ki a 16-át.

2023. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem csak semmi értelmét nem látom hogy ezen a +1 napon minek kellett módosítani, eddig is júni 15-én lett vége mindig. Az utolsó 2 hét úgysem szól semmiről max javítanak akik bukásra állnak vagy kétes a jegyük, de még azért menjen be minden iskolás +1 napot mert valami pihentagyú inkompetens kormányseggnyaló barom akit beejtőernyőztek miniszteri pozícióba kitalálta hogy annyira fontos az az 1 nap.
2023. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, végülis mi már múlt héten se csináltunk semmit, csak a töri anyagot fejeztük be. De most abba az egy napba nem halunk bele.
2023. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!