Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leövey Klára gimnázium és...

Leövey Klára gimnázium és Weöres Sándor gimi vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, megkoszonnem !!
2023. jún. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyikbe se jár gyerekem, csak nyílt napokon meg felvételizni voltunk.

A Leövey egy tök jó iskola, nem top versenyistálló, de erős. A Weöres egy gyengébb gimi, feltölteniük se sikerül a helyeket, de nekem szimpi volt, és talán a kis osztálylétszám még jó is.

2023. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Fiam jár a Weöresbe ősz óta, ő nagyon szereti. Kifejezetten pozitív csalódás az iskola, a gyerekek nagyon normálisak, a tanárok is jól tanítanak, odafigyelnek rájuk. Eddig csak jó dolgokat hallottam vissza (régi sulijánál azért nem így volt) reméljük marad is így. Az osztálylétszám 25 fő, jelenleg tanárhiány sincs náluk.
2023. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leöveyben végeztem, nagyon szerettem. Kellett tanulni, de nem haltunk meg, a tanárok többsége jó volt, persze akadt egy-két gáz figura, de hát hol nem (az egyikük már biztosan nem tanít ott azóta). Voltak viszont szenzációsak is, akiknek a diákjai sorra mentek versenyekre, amiken jól is szerepeltek. Szerintem természettudomány, történelem és angol terén is nagyon színvonalas az iskola. A mi 32 fős osztályunkból 2 ember kivételével mindenkit felvettek egyetemre, a többséget elsőre, hárman az orvosira jártak/járnak.

Most ezeket leírva csomó minden eszembe jutott meg, hogy mennyire imádtam oda járni. :)

nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még, én is a Leöveybe jártam, hát igazából változó vannak jó osztályok és kevésbé jók - a tanárok tényleg változóak van aki nagyon jól tanít és a vannak a vicces figurák akit senki sem ért hogy miért tanít még. Az osztályközösség általában a töris / média/ természettudomány osztályokban jók - sport osztályba semmikép ne menj. DE most talán változik az osztályok felépítése.

A nagy előny hogy közelebb van a belvároshoz - suli közben ki tudsz menni cigizni, enni, inni és nem egy lakótelep közepén vagy a semmiben hanem tényleg vannak éttermek és sok bolt a közelben, na meg az egyetem

márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!