Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvi a FIR-ből már...

Ha a felvi a FIR-ből már átemelte a diplomámat, mikor jelenik meg a pontszámom?

Figyelt kérdés
Van még teendőm? A diplomám már a rendszerben van, viszont még az érettségi pontszámom látom csak a pontszámaimnál, és ahova jelentkeztem, oda elfogadják ezt a szakot pontszámításhoz, és az egyetem is számít oklevél alapján, így ebből kellene a pontszámom kiszámítani, mivel 24 ponttal több van így, mint érettségivel. Ez később jelenik meg, vagy valamit fel kell töltenem?

2023. jún. 12. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova jelentkezel és mivel ? (Csak érdekel 😄)

Én arra tippelek, hogy most ezzel nem foglalkoznak, mivel én kb 2 hete töltöttem fel az érettségimet a Felvire, de még nem történt semmi…folyamatosan azt írja ki, hogy feldolgozás alatt. Előtte 1 hónappal kb feltöltöttem az OTDK-s eredményemet azt egyből feldolgozták….Én is diplomával akarok jelentkezni egy másik alapszakra ☺️

2023. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gazdmen alapszakkal jelentkeztem egy másik gazdasági szakra, el kellene fogadni elvileg, mert ugyanaz a képzési terület. Én azt hittem, ha a felvi-n FIR adatoknál már kiírja a diplomám, akkor megjelenik a pontszám is, ehhez képest semmi sem.
2023. jún. 13. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Vagyok


Én a helyedben lehet írnék a felvinek gmailen keresztül.

2023. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem a felvi intézi, hanem az egyetem! Ők írják majd be, várj még.
2023. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!