Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mindenből megajánlott...

Ha mindenből megajánlott jegyet szerzek, akkor a vizsgaidőszakban nekem szünet lesz?

Figyelt kérdés

ELTE gtk nemzetközi gazdálkodás szakra megyek, és rám az jellemző, hogy folyamatosan tanulok, úgyhogy valószínűleg minden tárgyból a megajánlott jegyre fogok hajtani, és nem vizsgázok.


Viszont akkor ez azt jelenti, hogy télen lesz egy két hónapos szünetem a vizsgaidőszak alatt?



2023. jún. 12. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerülnek a terveid, akkor igen. De ez nem könnyű!
2023. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden tárgyból adnak megajánlott jegyet. Oktató dönti el.
2023. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nyílt napon azzal reklámozták magukat, hogy minden tárgyból lehet megajánlott jegyet szerezni.
2023. jún. 12. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ELTE GTK-n igen, máshol nem jellemző ennyi megajánlottazás.
2023. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért szerintem elég gáz hogy ez a reklám, hogy nem kell vizsgázni.
2023. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért gáz? 3 kredites tárgyból 1 ZH van a megajánlott jegyért, ugyanazt az anyagot kell itt tudni mint vizsgán, 6 kredites esetén annyiból könnyebb hogy 2 ZH-ra fel van osztva ugyanaz az anyagmennyiség.


Meló mellett én nagyon örültem ennek a lehetőségnek mert a tömbösítés miatt voltak olyan tárgyak amiknél március/áprilisra le volt adva az összes óra akkor minek várjak május végéig a vizsgával (ami egy elég szopó hónap amúgy is könyvelésen dolgozva). Nem órai munka vagy beadandó alapján adnak megajánlott jegyet úgyhogy ugyanúgy kell tanulni.


Kérdésre is válaszolva minden tárgyból van megajánlott jegyért ZH, úgyhogy ha mind sikerül akkor vizsgaidőszakban semmi dolgod.

2023. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk (nem ezen a helyen) zh-k arról szóltak hogy ha jól sikerültek akkor lehetőséget kaptál vizsgázni máskülönben már szorgalmi időszakban buktad a tárgyat
2023. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!