Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom vagy...

Fogalmazást kell írnom vagy "Nyári szünet Roxfortban" -Neville Longbottom szemszögéből, vagy "Hermione Granger és a vizsgaidőszak" címmel. Lehet naplószerűen? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha fogalmazás akkor inkább ne kockáztass és ne naplószerűen írd meg, mert gyakran nem fogadnak el naplójegyzetet fogalmazásképp.

Mindkettőre vannak ötleteim egyébként, egyszerűbb egyes szám 3. személyben megírni, úgy le tudod írni hogy mit érzett a személy, mit tett, hogyan viselkedett, mit viselt stb, mi történt vele..

2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nyári szünetben senki sem maradhatott Roxfortban...


Amúgy szerintem a fogalmazás az nem napló-szerű, de a konkrét elképzelést inkább a tanártól kellene megkérdezned, hiszen lehet, hogy jónak találja az ötletet.

De szerintem inkább ilyen fanfiction-szerű dolgot képzelt el.


Amúgy nagyon tetszik a feladat, irigyellek titeket. Bár nekünk lett volna ilyesmi annak idején. :)

2014. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést. Rosszul írtam. Lehet naplószerűen. Nem kérdőjel kellett volna.
2014. máj. 19. 18:52
 4/5 anonim válasza:

Én a Hermionésat választanám, mert nekünk is vizsgaidőszak van, és kb. leírnám a saját helyzetemet.. :D


Amúgy szerintem a naplószerű a legjobb választás. :)

2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Földes?
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!