Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 tárgy nem lett meg tanárin....

2 tárgy nem lett meg tanárin. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Összejött ez az, egyéni szoc.probléma, tudom. 2 vizsgatárgy amúgy, nem épül rájuk semmi, a gyakorlatok viszont szerencsére meglettek, mind.
2023. jún. 19. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
2. félév amúgy.
2023. jún. 19. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen
2023. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha a leendő diákságnak is 4 ezer vesszővel fogsz magyarázni, nem sok jeles dolgozatot javíthatsz majd ki.
2023. jún. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
#3 csak tájékoztatásul: egy darab vessző sem felesleges abban, amit a kérdező leírt.
2023. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok.


Értem, akkor tanítson így, "érthetően".

Leginkább majd a te gyermekednek, az enyémnek inkább ne.

2023. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Látom, a kötekedés nagyon megy. Mi nem volt érthető?
2023. jún. 20. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

igaz, én szociológia hallgató vagyok, de nekem sem lett meg 2 tàrgyam. ebből 1-et szándékosan offoltam az átlagom érdekében (első félévben rettentő depis voltam és szar lett az átlagom, most másodikban pedig fasza lett nagyon, DE nagyon levitte volna mindkettő tárgy az átlagomat és rezgett volna a léc - a 2. tárgyat megpróbáltam, de a tanàr jó arc volt nagyon és hiányzónak írt be hogy ne csorbuljon az átlagom, mert amúgy gyakszim 5ös lett, csak ez elméleti tárgy és hát hiába készültem napokat, sajnos én inkább a feladatokra gyúrtam mintsem az elméletre).


megesik az ilyen szerintem, ne emészd magad! nyilván könnyű ezt mondani, szomorú vagyok én is, de ez mindig benne van a pakliban egyetemen, a lényeg az,hogy innentől hogyan folytatod!


szurkolok neked a további féléveidhez :)

2023. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!