Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elégséges szakdolgozat?

Elégséges szakdolgozat?

Figyelt kérdés

Hétfőn megkaptam az értékelést a belső bírálótól és nagyon lehúzta, kettest kaptam.

Holott rengeteget dolgoztam vele, hogy jó legyen és a témavezető se jelzett vissza egyszer sem, hogy probléma lenne..

Ebben az esetben van valami teendő?

Kérdéseket sem kaptam.

Megmondom őszintén nagyon csalódott vagyok mert 3 év alatt nem teljesítettem rosszul, illetve sok időt és energiát beletettem a szakdolgozatba..


2023. jún. 21. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá és kérdezd meg, hogy mi az oka
2023. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem. Mind a témavezetődnek, mind a másik bírálónak a megítélt jegyen kívül szöveges értékelést is kell adnia az elkészült szakdolgozatról, s ezeket neked is meg kell kapnod. A két bíráló által adott jegyek átlaga adja majd a szakdolgozat jegyét.


Sajnos a végül így kapott szakdolgozat-jegyet el kell fogadod, nincs lehetőség javítani. Semmit nem tehetsz. De persze ha a védésen és a záróvizsgán jól teljesítesz, akkor a diploma minősítését még felhúzhatod.

2023. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Témavezetőtől nem kaptam semmit (egyelőre)

Neki is ugyanúgy kell értékelnie mint a bírálónak?

2023. jún. 21. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
#3: Mondtam már: mind a témavezetődnek, mind a másik bírálónak egymástól függetlenül jegyet és szöveges értékelést is kell adnia a szakdolgozatodra.
2023. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4, ez nem mindenhol van így, sőt még egyetemen belül szaktól is függ. Nálunk pl. alapszakon csak a bíráló értékelte, mesteren pedig a bíráló és a témavezető is, de végleges írásbeli értékelést csak a bíráló adott. Mindez így volt rögzítve az intézeti szabályzatban. Kérdező, a témavezetőddel beszélj.
2023. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!