Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hanyadikától érvényes a diploma?

Hanyadikától érvényes a diploma?

Figyelt kérdés
az utolsó vizsgám májusban volt, de csak júni végén kapom kézhez a diplomámat. akkor milyen dátum lesz ráírva?

2023. jún. 26. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi köze az utolsó vizsgádnak az időpontjához?
2023. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A záróvizsga dátuma kerül rá. Amúgy az se kizárt, hogy már "érvényes". Nekem múlt hét elején volt a záróvizsgám, és már fent van FIR-ben.
2023. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A diploma kiállításának dátuma, mi más lenne rajta?
2023. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolso vizsga alatt az allamvizsga utolso vizsgajat ertem. de juniusra nem kapok diplomas bert mert nincs a kezemben a diploma. emiatt kerdezem hogy akkor a kiallitasanak az idopontjatol ervenyes?
2023. jún. 26. 09:54
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves 6os, roppantul érdekelne hogy te milyen diplomával rendelkezel, ha ennyire jól megy az ítélkezés. Én pedig valahogy sem a főnökömtől, sem a kollegáimtól nem kapok választ, hogy ha szakmában dolgozok és időközben elvégzem az egyetemet, akkor csak a diplomaosztó után válok teljes értékű végzett emberré diplomás bérrel, vagy már a sikeres záróvizsgát követően annak számítok.

Remélem az élet úgy hozza, hogy egy napon még szükséged legyen rám;)

2023. jún. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!