Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Csoportos beszedéssel fizetett...

Csoportos beszedéssel fizetett biztosításnál honnan tudom, hogy hányadikán vonják le a számlámról? Erről sajnos nincs papírom. Negyedéves és most 11.29-ig érvényes.

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

a beállításoknál pipáld ki a biztosítási átutalás sms-t..vagy kérj elektronikus levelet, illetve az e-bankban mindent elolvashatsz.


elvileg mindenről tudnod kellene...azonnal, utaláskor..

2018. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 a.erika ***** válasza:
100%
Üdv. Ezt a biztosító tudja megmondani. Én pl.Generális vagyok, nálunk 3x próbálják meg egy hónapban. Először 3.a körül, ha valakinek nincs fedezet akkor hó közepén, ha akkor sincs akkor hó végén is megpróbálják. Figyelje meg az egyik számlán hogy adott hó hanyadikán vonták. Mivel az Öné 29-ig érvényes, így valószínűleg hó legvégén fogják levonni, vagy következő hó legelején.
2018. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!