Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegyem magam passzív félévre...

Tegyem magam passzív félévre vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

06.22.-én temetünk a nevelőapámat,aki 27 évig élt velük.

Jelenleg egyetemista vagyok,hát a vizsgák nem sikerültek ahogyan én terveztem. Össze vagyok zavarodva,félek. Van még lehetőségem,a viszgákon. Három van hátra. Egyszerűen nem tudok koncentrálni. Előtte elvoltam a gyásszal,de sikertelen vizsgák miatt szószerint rettegek már. Az események előtt magabiztosan,higgadtan kezeltem ezeket. Augusztusban van még lehetőség,még egy próbára. Ha nem akkor oda a félévem. A rossz ebben hogy a munkahelyem támogat és kitűzött időpont van a diploma megszerzésére. Mit tegyek? Hagyjam az egészet? Hagyjam ülepedni a dolgokat magamban?



2023. jún. 29. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
készülj augusztusra
2023. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod engedni magadnak, fordulj pszichológushoz, aki segíthet a gyász-folyamaton végigmenni. Ezenkívül őszintén beszélj a főnököddel, hogy a tanulmányaidban ebben a félévben családi tragédia miatt nem tudtál teljesíteni, ezért a diplomád megszerzésében csúszás várható. Ha nincs kőből a szíve, meg fogja érteni.
2023. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Képzeljétek!

Nagy szenvedések árán meglett a félévem.😊😇

2023. júl. 21. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!