Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Videken allas esti erettsegi...

Videken allas esti erettsegi mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)Mit tudnatok ajanlani?

jelenleg esti iskolaban tanulok(videken)es nem talalok allast amit tudnek mellette dolgozni😔

Diakmunkat nem vallalhatok mert felnottoktatasban vagyok

Tavaly jelentkeztem 4 oras allasra es kozoltek hogy van amikor delutan kell 4 orazni de nekem az nem lenne jo mert heti ketszer 14:00-tol 20:00-ig vagyok iskolaban,es a cegek nem fognak az en tanulasi idomhoz igazodni…

Tobb ismerosom is mondta hogy a legtobb 4-6oras allas sajnos ilyen..

Mekit,Burger kinget is probaltam de nem jeleztek vissza honapok ota..

Oszinten letezik olyan 4-6oras munka ahol elfogadjak hogy az erettsegi lerakasa folyamatban van es heti 2 nap nem tudok delutanra menni?

akik esti tagozaton voltak gimiben mit dolgoztatok?..



2023. jún. 30. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés! Nincs ilyen lehetőség már több mint egy évtizede mióta a fidesz uralkodik. Szépen munkanélkül éhezve nélkülözve tedd le az érettségit, majd irány a közmunka. A fidesz egyetlen munkahelyteremtő programja. Ennyit kapnak tőle a diákok. Ha fideszes vagy te magadnak szavaztad ezt meg. Ha nem vagy, akkor kérlek a következő szavazásnál győzz meg minél több embert hogy ne a fideszre szavazzanak. És akkor talán lesz majd munkalehetőség is.
2023. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem dolgoztam esti gimi mellett.
2023. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!