Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakváltás egyetemek között....

Szakváltás egyetemek között. Hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Csak pécsi és egy pesti egyetemet jelöltem meg a most induló szeptemberi felvételin. Végül mindenképp Pestre akarok menni. A pesti egyetemen nem jelöltem meg azt a szakot, amire szeretnék menni. Mindenképp szeretnék egyetem is valtani, ugyebár szakot is. Ilyenkor hogyan lehet átmenni egy másik pesti egyetem szakára? Keresztféléves? Ez hogyan zajlik, megérné?

2023. júl. 4. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Még fel se vettek, de máris egyetemet és szakot akarsz váltani? Jól kezdődik. Hagyj ki egy évet, jelentkezz jövőre arra a pesti másik szakra ha tényleg igazán oda akarsz menni. Semmi értelme plusz stresszt és bonyodalmat generálni ezzel az átjelentkezgetéssel, nem is biztos hogy kivitelezhető (nem írtad milyen szakokról van szó)
2023. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már az egyetem váltásnak is vannak feltételei és ugyanarra a szakra mehetnél már ha átvesznek.
2023. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!