Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel masik iskolaba megyek...

Mivel masik iskolaba megyek kulonbozeti vizsgat kell tennem rajzbol. Az irasbeli resze a vizsganak abbol all, h ossze kell allitanom egy portfoliot es a szobelire azt be kell vinnem portfolio vedesre de nem tudom mi az?

Figyelt kérdés

#vizsga #iskola #rajz #portfolio vedes
2023. júl. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálj rajzokat, festményeket, más-más stílusban is csinálhatod


lehet tájkép, képregény, csendélet pl gyümölcskosár/váza, asztal,abrosz, cserepes v sima virág, lovak bárhol, házikó, egyszer láttam egy ilyen "boldogság-szigetés "-rajzot, hogy vki milyennek képzeli el; az nagyon sok összetevős volt.

lehetnek hegyoldalon sok fenyő, kék égbolt, kastély kívülrőé/belülről, bagoly, cica, őszi rajz levelek, tó, fák, tavon lehet pl csónak, faágakon madár, erdei patak csörgedez, piactéri városkép, autó, csigaház, szőlőlevél életnagyságbab, pillangók, kabát fogasra akasztva szépen zsebekkel, redőzőhet egy ruha, egy rongy, egy asztalterítő, stb-gondolom,ilyenekre gondolnak. Neten is kereshetrsz róluk képet.

lehet csak grafitceuza, festékek, sima ceruza, zsírkréta, gioconda/dzsokonda, pasztelkréta, filcolt

2023. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*ja meg még rajzolhatsz ilyen templomot is pl korinthoszi-jón-dór oszlopokkal, körülötte lehet bokor akár, nemtom:)

Lehet pl templomi kép is, angyalos, szivárványos-csillámpónis, irodaikörnyezetes, stb

2023. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem,jókat írtam; én sem vagyok jártas, de szerintem valszeg saját alkotásokat kell vinni; nemtom lehet pl cd-n is, de lehet pl elég lapon; de lehet elég a lap, nemtom, lehet, el se kérik, csak megnézik, de lehet, hogy egy részét kérik el; ahogy kérték, úgy vigyed
2023. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*amúgy pl szokott lenni sulikban ügyelet, szerintrem kezdd el a rajzokat, és amelyik nap van ügyelet, telefonálj be, de szerintem ezek kellhetnek. hát rajz-tagozatos; odakapcsolódós felvételivel..
2023. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kellene megírnod, hogy hányadikba mész..
2023. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!